Документація

Як придбати квартиру?

Зверніться до менеджера відділу продажу – отримайте кваліфіковану консультацію та швидкий розрахунок виплат при розтермінуванні за індивідуальними вимогами клієнта. Наші співробітники ознайомлять Вас з документацією, плануваннями та допоможуть зупинитися на кращому варіанті.

Усна бронь – ми зможемо забронювати за Вами квартиру на 2 дні безкоштовно для прийняття впевненого рішення та здійснення вибору.

Завдаток – фіксація вигідної поточної ціни та умов придбання, а також продовження бронювння строком до 14 днів нададуть час для вирішення власних фінансових питань та збору коштів для придбання квартири Вашої мрії.

Укладання Основного договору – придбання квартири на попередньо узгоджених умовах за повну чи часткову оплату ( фіксація графіку виплат у разі розтермінування). Нарешті! Ви придбали квартиру, про яку так мріяли, та відкрили нову щасливу строрінку Вашого життя!

Отримання правоустановчих документів та ключів – найщасливіший та найдовгоочікуваніший урочистий момент! Радість та посмішки, святкова атмосфера та хвилювання! Вітаємо! Тримайте ключі від вашого затишного дому!